Про нас

Пропоную вам мою поштову розсилку – щоденний дайджест новин українською мовою. Без якісного, неупередженого, надійного дайджесту новин зараз дуже важко зрозуміти, що відбувається навколо. Потік інформації зростає з кожним днем.

Ви помічали, що на сайтах новин відчуваєте себе не дуже комфортно? Новин, та того, що видають за новини, багато, але читати це все просто немає часу. Відчуття, що розумієш, що ж насправді відбувається, не з’являється.

Тому я взявся за поштову розсилку, яка була б іншою і обслуговувала саме вас. Я назвав свій ньюзлеттер – “Вісткар”. Всі, хто підписалися, отримують свіжий випуск у свою поштову скриньку – в робочі дні, близько 10-ї години ранку.

Дайджест, в нашому розумінні, це не просто агрегатор новин, яких немало. Я бачу себе куратором новин. Я веду інтенсивну пошукову роботу і кожного ранку вручну відбираю тільки найважливіші та найцікавіші історії, які трапляються щодня, розшукуючи їх у кількох десятках різноманітних джерел, як в Україні, так і в інших країнах світу, різними мовами. Я скорочую інформацію і залишаю тільки те, що дійсно необхідно знати.

Вісткар – це поєднання інтересів, інтелекту та ерудиції редактора з перевагами сучасних технологій. Результат – ви отримуєте якісний, насичений і, що дуже важливо, короткий варіант загального інформаційного потоку. Завдяки розсилці ви читаєте менше, але знаєте більше.

Вісткар має також сторінку на Facebook. Заходьте, коментуйте, поширюйте, запрошуйте ваших друзів до спілкування на нашій сторінці!

Маєте пропозицію, запитання чи шукаєте більше інформації? Зв’яжіться зі мною через сторінки в соцмережах. Ваше повідомлення я обов’язково прочитаю, навіть у вихідні.

Я зацікавлений у підтримці інвесторів, партнерів та рекламодавців. Буду радий надати вам всю необхідну інформацію про проект і свої плани та обговорити умови взаємовигідної співпраці.

Сергій РАЧИНСЬКИЙ
засновник, куратор новин